Protože Expondo nabízí širokou škálu nápojových automatů, odpočinek s vybraným nápojem nebyl nikdy jednodušší. Sortiment dávkovačů Expondo posune vaše koktejly na vyšší úroveň, ať už pořádáte večírek pro větší počet lidí, nebo jen chcete dodat domácímu baru trochu stylu. O vašich nápojích se bude na večírku mluvit díky jejich špičkovým vlastnostem, jako jsou výčepní zařízení, která se snadno ovládají, a zjednodušenému designu. A protože se dodávají v tak široké škále tvarů a rozměrů, můžete si být jisti, že pro každou akci objevíte ideální variantu. Proto se uklidněte, dejte si nohy nahoru a dovolte nápojovým automatům Expondo, aby se o vše postaraly za vás.

 Nápojové automaty Expondo: efektivita a styl

Zásobník na teplou vodu – 5 litrů

Mít doma zásobník na teplou vodu je pohodlí, kterému se nic nevyrovná. Díky objemu 5 litrů můžete mít vždy připravenou horkou vodu na čaj, kávu, horkou čokoládu a další. A co je na tom nejlepší? Tento zásobník na horkou vodu nabízí 3 různé způsoby výdeje, z nichž jeden dokonce nevyžaduje elektřinu, takže si můžete vychutnat horký nápoj i při výpadku proudu. Díky přesnému nastavení teploty v rozmezí 40 až 100 °C si navíc můžete být jisti, že voda bude ohřátá na vámi preferovanou teplotu. K pohodlí tohoto spotřebiče dále přispívá funkce samočištění a automatické vypnutí. A díky pevné a odolné konstrukci z nerezové oceli se můžete spolehnout, že vám vydrží dlouhá léta.

Výčepní zařízení na pivo s chlazením -2 až 12 °C

Rozjeďte večírek s nejnovějším výčepním zařízením, o kterém budou všichni mluvit. Nerezové provedení je stylově elegantní a bude středem pozornosti na každém setkání nebo schůzi. Výčepní zařízení na pivo je vhodné pro všechny běžné pětilitrové sudy o průměru 18,5 cm, díky čemuž se snadno používá a je pro všechny pohodlné. Díky integrovanému chladicímu systému s rozsahem od 2 do 12 ℃ bude mít vaše pivo vždy perfektní teplotu. Nebudete se muset obávat složitých návodů, protože díky intuitivnímu systému ovládání je jeho používání jednoduché a pohodlné. Kartuše CO2 jsou součástí balení, takže stačí jen přidat sud a můžete začít párty. Čištění je také hračka díky odnímatelné a snadno čistitelné odkapávací misce. Takže se pohodlně usaďte, relaxujte a vychutnejte si dokonale vychlazené pivo s nejnovějším výčepním zařízením s chlazením.

Rychlovarná konvice – stanice na kávu a čaj – 1,2 l – 1800 W – bezdrátové připojení

Rychlovarná konvice – stanice na kávu a čaj je dokonalým přístrojem pro ty, kteří mají rádi horké nápoje. Díky výkonnému příkonu 1800 W se voda ohřeje rychle, takže je ideální pro rušná rána nebo když spěcháte. Objem 1,2 l je ideální pro nalití velkého množství horkých nápojů pro vás nebo vaše hosty. Prioritou je také bezpečnost díky tepelně izolované rukojeti a funkci automatického vypnutí. Tato konvice je vyrobena z odolné a snadno udržovatelné nerezové oceli, což zaručuje dlouhou životnost. Mobilita je snadná díky absenci otravných kabelů a funkce bezdrátového připojení umožňuje pohodlné používání. S rychlovarnou konvicí – Coffee and Tea Station nebyla příprava horkých nápojů nikdy jednodušší.

Zásobník na čokoládu – 3 litry

Dopřejte si lahodnou horkou čokoládu s dávkovačem čokolády Royal Catering RCSS-3. Tento přístroj je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli s průhlednou plastovou plnicí kopulí, která pojme až 3 litry čokolády. Ať už se jedná o velkou oslavu nebo útulný večer, připravte velké množství nápojů a mějte je snadno připravené k rozvozu. Víko lze bez námahy sejmout pomocí izolovaných úchytů a na dně je odkapávací miska pro zachycení případného rozlití. Tento dávkovač čokolády je nejen robustní a stabilní, ale také se snadno čistí. Navíc pracuje tiše a umožňuje plynulou a rychlou regulaci teploty až do 90 °C. Nenechte si ujít příležitost pozvednout svou hru na horkou čokoládu s tímto dávkovačem!

Termoska na vaření – 30 litrů – 2500 W – odkapávací miska

Hledáte všestrannou a kvalitní termosku na vaření? Nehledejte nic jiného než Royal Catering RCWK 30A. Tato termoska o objemu 30 litrů je ideální pro přípravu čaje, kávy, a dokonce i svařeného vína pro chladné zimní dny. Je vyrobena z odolné nerezové oceli s plastovými rukojeťmi a snadno se přenáší i obsluhuje. Díky příkonu 2500 W dokáže termoska rychle ohřát vaše nápoje a instalovaný termostat zabraňuje jejímu přehřátí. Termoska má praktický výstupní kohoutek pro čisté dávkování, který usnadňuje podávání horkých nápojů. A díky 1,36 m dlouhému kabelu ji můžete umístit kamkoli potřebujete pro snadnou obsluhu. Pořiďte si termosku Royal Catering RCWK 30A ještě dnes a vychutnejte si šálek horkého nápoje kdykoli a kdekoli!

Dávkovač nápojů 1 x 7 litrů

Hledáte kvalitní nápojový automat, který by zajistil občerstvení na vaší nadcházející akci? Nehledejte nic jiného než tento elegantní a stylový nápojový automat, který je ideální pro hotely, restaurace a veřejná zařízení. Díky prostorné nádobě, která pojme 7 litrů oblíbeného nápoje, je tento dávkovač ideální pro bufety, zahradní party a další akce. Tento dávkovač je vybaven praktickou odkapávací miskou pro udržení čistoty a bezproblémovosti a také trubicí z nerezové oceli, kterou lze naplnit kostkami ledu a udržet tak nápoje lahodně chladné. A díky odolné konstrukci a čtyřem gumovým nožičkám si můžete být jisti, že obstojí i v tom nejnáročnějším prostředí. Tak proč čekat? Objednejte si nápojový automat ještě dnes a připravte se na stylové podávání občerstvení!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Receive the latest news

Subscribe To Our Weekly Newsletter

Get notified about new articles

×